Career Days v Chemnitz

Ve dnech 24. - 25. dubna 2013 se uskutečnila v rámci projektu Career service dvoudenní exkurze na TU Chemnitz. Jedním z iniciátorů této akce je Akademické koordinační středisko v ERN.

Celkem 60 českých studentů z TU v Liberci a UJEP v Ústí nad Labem absolvovalo dva dny na informačním setkání o pracovních příležitostech v Sasku a České republice. Za německou stranu se zúčastnilo cca 40 studentů z TU Chemnitz. Součástí informativního programu byly i exkurze do výrobních podniků, studenti si mohli zvolit mezi KOMSA- komunikace Sachsen AG, CONTINENTAL Automotive GmbH nebo KARL MAYER MALIMO textilní stroje GmbH.

[widgetkit id=18]